Jak zostac latino lowerem - Poradnik

1. Ciało

Po pierwsze - postaw na masę. Który bowiem macho pozwoliłby, aby kobieta była większa od niego!? A nawet gdyby tak się stało, toć musi on mieć tyle krzepy, aby móc ją nosić na rękach bez strachu o swój kręgosłup. Dlatego też dbaj o swoje boskie ciało, czy to wyciskajac siódme poty w siłowni, czy to pochłaniając dziesiątego hamburgera, albowiem do wyboru masz dwa typy sylwetki:

Johnny Bravo, czyli biceps, triceps i tym podobne

  lub

El Macho, czyli mięsień piwno-golonkowy
Warto dodać, że popularnym obecnie trendem jest posiadanie rozwiniętego w znacznym stopniu musculus pectoralis major, czyli większego mięśnia piersiowego, tudzież okalającej go tkanki tłuszczowej. Niektórych krasnych młodzieńców kieruje się przy tym zasadą im więcej, tym lepiej, toteż część z nich może poszczycić się piersiami większymi od tych posiadanych przez kobiety (z niezrozumiałych przyczyn mój luby jakoś nie chce podążyć za tą modą i preferuje swój oldschoolowy image...).
 
2. Włosy

Zapomnij o wygolonych na zapałkę wlosach, albowiem w świecie macho - o ile nie wynika to z naturalnego procesu łysienia - tego typu fryzura jest zdecydowanie faux paux. Ponadto w krajach latynoskich już pięcioletnie dziecko wie, iz brylantyna we włosach to +1 do czaru i +50% do szansy na złapanie dziewczyny za warkocz, zatem juz od najmłodszych lat zaznajamiane jest ze sztuka pielęgnacji swej hebanowej czupryny. Najczęściej wybieranymi fryzurami są:

Na Banderasa - boki krótkie, góra dłuższa plus żel

Na Muppeta Beakera - boki wygolone, górne włosy na 2-4cm plus żel


3. Koszula

Bardzo ważne (!) - zaopatrz się w koszulę (ewentualnie polo) - zważ, aby była ona w dobrym gatunku, gdyż w przeciwnym razie będziesz wyglądał jak disco Turek z podrzędnego kurortu. Jednocześnie zaleca się, aby jej krój był typu slim-fit, aby tym drobnym szczegółem jeszcze mocniej podkreślić twą boską powłokę (niektórzy panowie idą o krok do przodu i zakładają przymałą camisę, aby tym sposobem wywołać iluzję, iż są posiadaczami takich mięśni, jak męscy bohaterowie Marvela). Masz już odpowiednią koszulę? Dobrze. Pozostaje Ci tylko ją odpowiednio przywdziać, w czym pomoże Ci poniższy filmik instruktażowy:


Starzy wyjadacze, tj. panowie powyżej 50. roku życia, ktorzy już dawno osiągnęli poziom ekspert, nie ograniczają się do odpinania jedynie 2-3 guzików, lecz niemalże calkowicie odsłaniają swe torsy (vide: El Macho powyżej), chcąc tym samym wzbudzić odruch wymiotny pożądanie u płci przeciwnej.


4. Gitara

No a jakżeby inaczej!!! Naucz się przynajmniej podstawowych chwytów latynoskich rytmów, aby niczym kobra zahipnotyzować swą ofiarę i ułatwić sobie drogę do jej serca i nie tylko.


5. Biżuteria

Pamiętasz dowcip o zakonnicy w autobusie? Jeżeli nie, to Ci go przypomnę:

Wchodzi zakonnica do autobusu i mówi:
- Medaliki do kontroli.
Wszyscy ładnie wyjmują medaliki. Zakonnica podchodzi do jednego gostka, a ten wyjmuje byczy krzyż i mówi:
- Ja mam miesięczny.

Gdybyśmy chcieli dowcip ten przedstawić na latynoską modłę, większość osób wyjęłaby złote, lub srebrne krzyżyki, natomiast ostatni delikwent chcąc przebić pozostałą część gawiedzi musiałby mieć przy sobie krzyż z Golgoty. Jak wiemy bowiem, lubieżność i nieumiejętność utrzymania łap przy własnym ciele poszczególnych latynoskich samców nie stoi na przeszkodzie, aby kreować się na gorliwego chrześcijanina i demostrować to pubicznie przy pomocy różnego typu dewocjonaliów, jak właśnie krzyżyki z bardziej, lub mniej szlachetnego kruszćcu. Jeżeli jednak nie gustujesz w tego typu "błyskotkach", możesz zastąpić je naszyjnikami z drewnianych koralików (które zakładane są przez niektórych "elegantów" także na uroczyste imprezy rodzinne).


6. Obiecanki-cacanki-macanki

Zgadza się. Obiecuj jej gwiazdkę z nieba, jednorożca, torebkę od Louisa Vuittona, a nawet małżeństwo. Wszystko po to, aby poczuła się jak księżniczka z bajki Disneya, lub bohaterka swojej ulubionej telenoweli. Większość latynosów z mlekiem matki wyssało skłonność do składania obietnic bez pokrycia (nie mówię, że wszyscy, jednakże np. w Meksyku zachowanie to zdaje się być jedną z narodowych cech), toteż bez rozlewu krwi i wydawania zbędnych pesos potrafią osiągnąć to, co każdemu mężczyźnie chodzi co sześć sekund po głowie, czyli "otwartą bramę do raju".
Część dalsza prawdopodobnie nastąpi....

Komentarze

  1. Niedawno przypadkiem natrafiłam na Twój blog. Muszę przyznać, że w bardzo interesujący sposób opisujesz Meksyk i wszystko, co z nim związane. Przybliżasz czytelnikom ciekawe aspekty kulturowe tego kraju, że aż nie można się oderwać od czytania. Pozdrawiam serdecznie! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję serdecznie za tak miłe słowa. Cieszę się niezmiernie, iż podoba się Tobie mój blog. Mam nadzieję, że przyszłe notki będą równie interesujące ;) Pozdrawiam serdecznie!!! :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty